۱۲
دی

کارهایی که با نام کفسابی صورت می گیرد، شامل موارد بسیاری می شوند که از آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود

۱- کف سابی به کمک فرچه سیمی : در این شیوه سنگ سطح با فرچه سیمی سابش داده می شود و تمیزکاری صورت می گیرد، اما با گذشت زمان، دوباره سنگ تمیزی خودش را از دست می دهد به این خاطر که در این نحوه تمیزکاری، سنگ شفاف بودن لازم را جهت برطرف نمودن کثیفی و غبار حاصل نمی کند.

۲- کفسابی کامل : این شیوه دربردارنده سطح برداری ابتدایی و یکسان نمودن سطوح می باشد که در مرحله های مختلفی انجام می گردد و در نهایی ترین مرحله با دقت بسیار کفسابی براق کننده هم اجرا می گردد.

۳- کفسابی با کمک زرین: بعضی از سنگها ذاتا پستی و بلندی دارند مانند سنگ تراورتن، و در مدت اجرای کفسابی، درزهایی در سنگ بوجود می آیند که در کفسابی خلل و فرج ها را با ماده ای با نام زرین پر می نمایند و بعد از اینکه کاملا خشک شد دوباره کف سابی می کنند. این شیوه کفسابی همانند کفسابی کامل است تنها در حین  اجرای مرحله زرین کاری هم به آن افزوده می شود.

همه انواع کفسابی بوسیله کادر مجرب و ماهر ما انجام می شود. ما همه مراحل کفسابی را با آخرین تکنیک های روز انجام می دهیم.
شما می توانید به رایگان نمونه کارهایی ما را ببینید و از محل های کفسابی شده بازدید نمایید و از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.
مناسب ترین قیمت ها و با کیفیت ترین کفسابی و سنگ سابی پروژه های مسکونی، دانشگاه، مساجد، شرکت ها را به صورت تضمینی با شرکت ما تجربه کنید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۰۵۰۰۵۳