۰۵
اردیبهشت

کفساب باطری دار CT15B35

کفساب باطری دار ۱۴ اینچی CT15B35

از گذشته تا کنون کفساب ها از روش های مختلفی برای کفسابی زمین استفاده می کردند امروزه دستگاه ها بروز و پر امکاناتی وارد بازار شده اند که کار کفسابان را راحت تر کرده که یکی از این دستگاه ها کفساب باطری دار CT15B35 می باشد که در ادامه با آن آشنا می شویم
کفساب باطری دار CT15B35

این کفساب باطری دار CT15B35 یکی از بهترین دستگاه های کفساب است که باطری و شارژر ان به صورت زیر می باشد

  • دستگاه کفساب قدرتمند CT15B35 دارای یک شارژر switching تحت  سفارش شرکت IPC که متانسب بادستگاه و شامل کنترل چرخه ی است کهعمر مفید آن را تا ۲ سال بالا میبرد
  • این دستگاه شامل یک باطری پاور والک  IPC Gansow است که در پشت دستگاه کفساب هوشمند CT15B35 نصب شده است

کفساب باطری دار CT15B35

با کفساب باطری دار CT15B35 بیشتر آشنا شویم

دستگاه کفساب CT15B35 میتوان برای تمیز کردن و برق انداختن راهرو ها و پارکینگ ها و سطح های سنگی و … استفاده کرد دستگاه کفساب باطری دار CT15B35 سطوح را به صورتی تمیز و براق می کند که شما میتوانید از آن سطح به عنوان آینه استفاده کنید دستگاه کفساب قدرتمند  CT15B35 اندازه ای کوچک دارد که شما بتوانید آن را به راحتی جابه جا کندر و سطح مورد نظر خود را به گونه ای تمیز کنید از راه رفتن در سطوح تمیز شده حسابی لذت ببرید .

دستگاه کفساب باطری دار قدرت مند CT15B35 امکاناتی دارد که شما را شگفت زده میکند . با وجود اندازه ی جمع و جور آن دستگاه دارای یک مخسن ۱۴ اینچی می باشد که این مخزن می تواند آب ۴ گالن آب تمیز را در خود نگه دارد . همچنین این دستگاه قادر به نگه داشتن ۵ گالن آب کثیف را دارد . این یعنی با کمترین تعوض آب میتوان سطوح زیبا وبراقی داشت . وهمچنین در مصرف آب هم به صورت قابل توجهی صرف جویی کرد و این از شگفتی دستگاه کفساب باطری دار CT15B35 می باشد.
دستگاه کفساب باطری دار CT15B35 پ دارای فناوری هایی است که باعث بهبود در شست و شوی سنگ ها می شود یکی از این فناوری ها فناوری سیستم گردش آب مرکزی است که این سیستم باعث میشود که آب به تمام نقطه ی برس کفساب به طور یک نواخت برسد که کفساب می تواند با استفاده از آب و مواد شوینده ی کمتر تمام سطوح و سنگ ها را با استفاده از دستگاه کفساب باطری دار CT15B35 تمیز و براق کند.

کفساب باطری دار CT15B35