۱۰
اردیبهشت

تاریخچه کفسابی

تاریخچه کفسابی :

تاریخچه کفسابی چیست و کفسابی از چه زمانی شروع شد؟

شاید برای شما سوال باشد که تاریخچه کفسابی چیست واز کی شروع شده و چه مزایایی دارد ؟
کفسابی زمانی شروع کف ساختمان ها از سنگ و موزاییک شد ولی در آن زمان زیاد از آن استفاده نمی کردند زیرا درگذشته یر روی آن ها موکت می گذاشتند و مردم در داخل خانه ها از موکت استفاده می کردندبعد یه مدت موکت دیگر استفاده نشد زیرا موکت شست و شوی سختی داشت و اگر قسمتی از آن سوراخ یا خراب میشد باید کل آن را عوض می کردند و یا قسمتی از آن را می بریدند و قسمت بریده شده خالی می ماند و نمای بدی به خانه میداد حال که موکت را برداشتند موزاییک آن نمای زیبایی نداشت و به فکر زیبا کردن موزاییک افتادن . تاریخچه کفسابی در آن زمان آغاز شد.
تاریخچه کفسابی
در قدیم با روش دستی موزاییک ها را تمیز میکردند و سیقل می دادان ولی این کار علاوه بر سختی و زمان بر بودن سنگ ها را خوب تمیز نمی کد چون نیدوی دست کفساب بسیار ضعیف است . این مشکلات نا زمانی طول کشید که دستگاه های کفساب به بازار آمدند . این دستگاه ها بسیار قدرت مند هستند و کف ها ی سنگی یا موزاییک را به خوبی سیقل می دهند و آنها را براق می کنند .
امروزه دستگاه های قدرت مند به بازار آمده اند که کار کفساب ها را راحت تر کرده . این دستگاه ها علاوه بر قدرت بالا در مصرف برق و آب و مواد شوینده بسیار صرفه جویی می کنند .

البته باید این نکته را اشاره کرد که استفاده از این دستگاه ها،نیازمند نیروی متخصص می باشد.
تاریخچه کفسابی
کفسابی علاوه بر زیبایی سنگ ها و موزاییک های کف ساختمان های ما باعث میشود که عمر سنگ ها بالا برود
حال ما با تاریخچه کفسابی آشنا شدیم و میدانیم که کفساب چخ مزایایی برای سنگ ها و موزاییک های کف ساختمان ها دارد

تاریخچه کفسابی